Üsküdar Dere Oluk Temizliği

Üsküdar Dere Oluk Temizliği

Kar, yağmur, rüzgar vb. her türlü olumsuz hava şartlarından olumsuz yönde etkilenen çatılarınızın bakımına ve temizliğine yeterince dikkat ediyor musunuz? Şayet; çatılarınızın temizliğini düzenli olarak gerçekleştirmiyorsanız; yakın bir süreçte evlerinizin tavanlarında su sızıntıları ile karşılaşabilir, hiç ummadığınız anda extra maliyetler ile boğuşmak zorunda kalabilirsiniz. Üsküdar Dere oluk temizliği firmamız tam size göre…

Üsküdar Dere Oluk Temizliği Nasıl Yapılır?

  • Yağmur ya da kar yağdığında çatının üst kısmında yer alan ve çatının maruz kaldığı suyun çatı uç kısmına kadar inmesine yardımcı olan araca dere ismi verilir. Derelerin düzenli olarak temizlenmemesi durumunda binanızda sızıntı olması ise kaçınılmaz bir hale gelir.
  • Yağmurlu havalarda çatıdan çatı ucuna kadar dere yardımı ile gelen suyun bina cephesi boyunca aşağı inmesine yarayan boru kanalına oluk adı verilir. Olukların zamanla tıkanmasının su basması vb. olumsuz durumlarla karşılaşmanızın en önemli nedenleri içerisinde yer aldığını söyleyebiliriz. Bu yüzden de oluk temizliği; tıpkı dere temizliği gibi çatı bakım ve tamirinin önemli bir parçasını oluşturur.

Bizler, çatı tamir ve bakımında profesyonel bir ekip ile çalışan bir Üsküdar dere oluk temizliği firması olarak; çatılarınızı en iyi şekilde temizliyor, tüm dere ve oluk temizliklerini büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz. Temizlik esnasında oluk ve dereler için özel olarak üretilen ilaçları kullanıyor, kaliteden hiçbir şekilde ödün vermiyoruz.

Çatının uç kısmının iç tarafında yer alan gizli dere temizliği de yapıyor; tüm çatı temizliği ihtiyaçlarınıza en kısa süre içerisinde yanıt vermeye özen gösteriyoruz.

Kaliteli ve eksiksiz bir hizmet için Üsküdar dere oluk temizliği hizmeti veren firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Post a comment