Ümraniye Okul ve Hastane Çatı Bakımı

Ümraniye Okul ve Hastane Çatı Bakımı

İstanbul Ümraniye ‘ de hizmet veren Ümraniye Okul ve Hastane Çatı Bakımı, öne çıkan işleri ve güvence verdiği çalışmalarıyla öğrencilerin huzuru için faaliyet göstermektedir. Hizmete başladığı ilk gün ki gibi kalitesinden ve heyecanından hiçbir şey kaybetmeyerek ön plana çıkmayı başarmıştır ve günbegün hizmet anlayışını geliştirerek fark yaratan plan ve projeleri ile gelecekten daha bir umutludur.

Gençler için sunmuş olduğu kaliteli çalışmalar karşılığında zamandan ve maddiyattan tasarruf ettiği doğrudur. Disiplinli ve titiz bir çalışmanın eseri olarak daha temiz daha bakımlı ve kokmayan bir çatıya sahip olmak hiçte imkânsız değildir. Bütün çalışanları ile takım dayanışması içerisinde olarak bu sektördeki liderliğini korumaktadır. Lider kadrosu ve her daim girişimci ruh ile hareket eden Ümraniye Okul Çatı Bakımı; marka değerini yüceltirken özel ve devlet okullarının bütçelerini de korumayı amaçlamaktadır. Gündelik yaşamda en çok ihtiyaç duyulan konulardan biridir çatı bakım onarımı, hemen hemen her okulun belirli dönemlerde çatı bakım onarım ve tadilata ihtiyacı vardır. Bu ihtiyaç dâhilinde öğrencilerin yaşamlarını etkileyen sonuçlar elde edilmesi için gereken uygulamalar hayata geçirilir. Ümraniye Okul Çatı Bakımı ortaya koyduğu kalitenin ve yüksek verimliliğin farkında olup, başarılı bir imaj ile tanınmak için kaliteli ve çağa uygun malzemeler ile hizmet sunmaktadır. Çatı onarım firması tercihi yaparken ve alınması gereken hizmeti belirlerken okulun ve yöneticilerin kriterlerine uygun kalite ve standartlarda olup olmaması gerektiğinin tespiti şarttır. Ümraniye Okul Çatı Bakımı olarak hizmet vermiş olduğu bu alanda birçok rakibini sollayarak yükselişte olduğunu ve yaptığı birçok çalışmada başarılı dönütler aldığını ifade etmektedir. Kurulduğu ilk günden itibaren hep bir amacın peşinden koşmuş ve hayallerinden, etik değerlerinden hiçbir zaman vazgeçmemiştir. Bugün İstanbul’un sayılı okul çatı bakımı firmaları arasına giriyorsa bunu; kalitesine ve kaliteden anlayan idarecilerine borçludur. Gerek sanal platformlar aracılığıyla gerekse fiziksel firma yardımıyla devamlı bir şekilde eğitim kurumlarına destek olmakta ve sorunlarıyla yakından ilgilenmektedir.

Ümraniye Okul Çatı Bakımı; müşteri portföyünün istek ve gereksinimlerini saptayarak, çeşitli kaynaklardan yararlanıp; müşterileri memnun ederek kar sağlamayı amaçlamıştır. Bu sebeple müşterilerine yönelik sunmuş olduğu hizmetlerin kalitesini arttırmış rutin halde olan işlerinde kampanyalar düzenlemiştir. Rakipleri karşısında açık ara farkla önde olan ve müşterileri için sunmuş olduğu hizmetler karşılığında alacağı parada da usullere uygun olarak pazarlık payı bırakan ve samimi bir üslup sergileyen Ümraniye Okul Çatı Bakımı; kaliteli bir pazarlama stratejisi belirlemiştir. Öğrencilerin yıl boyu şikayet duyduğu en büyük problemlerden biridir, soğuklar, özellikle kış aylarında çatı katına yakın sınıflar daha fazla soğuk alır. Bu nedenle de yalıtıma gereksinim duyar, öğrencilerin ihtiyaçlarını saptayan yetkililer, bu firma ile anlaşarak sorunları kökten çözmeyi hedeflemiştir.

Post a comment