Ümraniye Dere Oluk Temizliği

Ümraniye Dere Oluk Temizliği

Tüm bina çatıların temizlik ve tamirat işlemlerinin 3 yılda bir düzenli olarak yapılması gerekir. Şayet bu süreyi aşarsanız; dere ve oluklarda zamanla aşınma oluşumuna neden olabilir; yağmur, kar vb. birikintilerin dere ve olukların işlevini yerine getirememesine neden olabilirsiniz.

Bizler, Ümraniye Dere Oluk Temizliği firması olarak; dere ve oluklarının görevlerini en iyi şekilde gerçekleştirmeleri için hizmet veriyor; mağdur olmanızın önüne geçiyoruz.

Ümraniye Dere Temizliği Nedir?

Çatı yüzeyinde bulunan yağmur sularının çatının uç kısmına ulaşmasını sağlayan araca çatı deresi ismi verilir. Derenin ek bölgelerinin bozulmasına bağlı olarak binalarınızda su sızıntıları ile karşılaşma riskiniz kat ve kat artar. Bu yüzden de bu derelerin fazla aşınmasının önüne geçmek adına belirli aralıklarla temizlenmesi gerekir.

Ümraniye Oluk Temizliği Nedir?

Çatı yüzeyinde yer alan kaplama malzemelerinden çatının uç kısmına yani çatı oluğuna inen suyun bina cephesinden aşağı inmesine imkan tanıyan su kanalına çatı oluğu ismi verilir.

Çatı oluklarında kir, su vb. birikintiler zamanla su borularının tıkanmasına ve bu durum da sızıntı yaşanmasına neden olabilir. Bu yüzden de apartman katlarınızda su basması ya da su birikimi oluşumları ile karşılaşabilirsiniz.

Bizler; Ümraniye dere oluk temizliği firması olarak; sizlere bu konuda en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışıyor ve tüm çatı tamirat ve bakım işlemlerinin yanı sıra çatı dere ve oluklarını da büyük bir titizlikle temizliyoruz.

Tüm temizlik esnasında kaliteli temizlik malzemeleri kullanıyor; temizliğin yanı sıra tamirat işlemlerini de büyük bir titizlikle tamamlıyor ve çatılarınızın daha sağlam, daha güvenlikli olmasına olanak tanıyoruz.

Ümraniye dere oluk temizliği hizmeti sunan kaliteli bir firma olarak; gizli dere temizliğini de unutmuyor, çatı bakımını eksiksiz bir şekilde tamamlıyoruz.

Oluk temizliği esnasında temizliği vinç yardımıyla gerçekleştiriyor; şayet oluklara yakın bir pencere varsa temizlik işlemini bu pencere sayesinde gerçekleştiriyor ve tüm temizliği oldukça kısa bir süre içerisinde tamamlıyoruz.

Dere oluk temizliği ihtiyaçlarınızda telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Post a comment