Tuzla Okul ve hastane Çatı Bakımı

Tuzla Okul ve hastane Çatı Bakımı

Deneyimli kadrosu ile özellikle Tuzla başta olmak İstanbul ili içerisinde yer alan tüm ilçelere hizmet götürmekte olan Tuzla Okul Çatı Bakımı, sadece resmi kurumlar hedef alınarak çalışmamakta, apartman, ev, iş yeri çatı bakımı ve onarımını gerçekleştirmektedir.

Çatı bakımı başta olmak üzere, yenileme, kiremit temini, yalıtım sistemlerinin uygulanması gibi tüm kısımları temin etmekte ve gerçekleştirmektedir.   Teknolojik gelişmeleri takip ederek hiçbir elektrikli üretimleri kaçırmamakta ve aldığı her elektronik araç-gereçler ile çatı bakımına ihtiyaç duyulan okullara ulaşmaktadır. Müşterilerin ihtiyaçlarının ve sorunlarının bilincinde olarak odak noktasını belirlemekte ve tüm sızıntıları, çatının gerek duyduğu ürün değişimlerini dakikalar içerisinde yapmaktadır. Okul çatısına hiç zarar vermeden veyahut minimum zarar ile tamiratları gerçekleştirmektedir.  Günün her saati hizmet veren bir işletme olarak öğrencilerin refahı, sağlığı için gereken tüm kuralları harfiyen yerine getirmektedir. Yetkililerden gelen en büyük şikâyetlerden biri çatı kısmında kalan katlardaki sızıntılardır. Bu sızıntılar sebebiyle nem ve küf oluşumu artmakta ve öğrencilerin sağlığı tehlikeye girmektedir. Bu sorunları saptayan firma, geniş ürün yelpazesi sayesinde çözüme kavuşturmakta ve tespit edilen yerler onarmaktadır. Ciddi sebeplerden kaynaklı problemlerin çözümünde usta olan Tuzla Okul Çatı Bakımı; musluk su sızıntısı giderme, çatıya döşeme yapma, kırma ve yeniden onarma gibi birçok tadilatı ustalıkla gerçekleştirilmektedir. Çatı problemleri binanın kötü kokmasına ve sağlığı tehdit edecek boyutlara ulaşmasına neden olur. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalan okul yönetimlerinin direk irtibata geçmesi gerekmektedir. Okula hiçbir zarar vermeden, keşif niteliğinde bir çalışma ortamı oluşturarak sorunların üstesinden gelmektedir. Bu görev kapsamında firma devamlı olarak yenilikleri takip etmekte ve kendini geliştirmektedir, değişen zamana ve teknolojiye uyum sağlayarak müşterilerin çabucak işlerini halletmesi için büyük çaba ve gayret göstermektedir. Yapmış olduğu işler ile ilgili sonradan oluşan problemler ile ilgili de okul yönetimine güvence vererek ücretsiz takip ve onarımlarını yapmaktadır.

Her şey öğrencilerin sağlığı ve huzuru içindir. Üstlendiği her görevde cihazlar ve sağlam ekibiyle öğrencileri, velileri ve okul yönetimini memnun etme gayreti içerisinde olan Tuzla Okul Çatı Bakımı, kendini geliştirerek sadece İstanbul’da değil, ülke genelinde gelişmeyi ve iyi bir duruş sergileyerek bu başarı yolunda adım atmayı sağlayan durumları arkalarına alarak yolunda ilerlemektedir. Tuzla Okul Çatı Bakımı globalleşen dünyaya ayak uydurarak gelişmelerini gerçekleştirmekte ve ihtiyaç duyulan bakım-onarımı sağlamaktadır. Sırf bu yüzden bile bu firma ile iç rahatlığıyla çalışılabilir.

Post a comment