Tuzla Fabrika Çatı Tamiri

Tuzla Fabrika Çatı Tamiri

Mevcut olan yapılanmış endüstriyel alanlı fabrikaların, depoların ya da kapalı spor salonların benzer çatı yapısındaki örtü ve yağmur, rüzgar gibi çeşitli hava olaylarından dolayı meydana gelmiş sorunların kalıcı olarak çözümü için garantili şekilde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Uygulamaya koyduğumuz tamir sistemlerinde yapılarınızda kesin çözümler için garantili olarak Tuzla fabrika çatı tamiri işlemlerinde gerçekleştiriyoruz.

Türkiye’de büyük bir bölüm çatı tamiri, aktarma, onarımı gibi işlemleri farklı aylarda yapıyordu. Fakat küresel ısınmanın etkisi ile birlikte ve Ağustos ayının tatili ve Ramazan bayramı sebebi ile onarımı Ekim ve Kasım ayları arasında yapılmaya başlanacağı biliniyor.

Yağışların yok denecek kadar azalması ise çatı alarmlarını geciktirdi. Fakat son dönem yağışları kış öncesindeki sorunlarını hemen önceden belirlendi. Çatı onarım ve aktarım işleri hızlandı.

Bazı binaların az bir ısı ile ısınması, milli ekonomiye zarar verecek kadar maliyeti ile binaların ısı yalıtıma uyulmadığı ile kaynaklı olduğu belirleniyor. Yalıtım ekolojik denge, hava kirliliği önlenmesi, sağlıklı mekanların oluşturulması ve enerji tasarrufu açısından çok önemli olduğu biliniyor.

Tuzla’da Fabrikalara Hizmet Veriyoruz

Tuzla fabrika çatı tamiri işlemlerinizde profesyonel işçilik ve uzun ömürlü kalıcı sağlam çatılarınızın olması için alanında uzman ekibimiz ile beraber sizlere hizmetlerimizi yıllardır süregelen deneyim ve tecrübelerimiz ile devam ediyoruz. Yalıtım işlevi yerine getirilmese, örtüsünde bazı hatalar mevcut olursa ve diğer yapı elemanları çok fonksiyonel bozuklukları meydana getirebilir. Bu yüzden çatılarınızdaki yalıtım ve tamir işlemlerinizi hiç geciktirmeden yaptırmalı ve her türlü tasarruf ve görünüm açısından çatılarınızı korumalısınız.

En ekonomik çatı fiyatları, fiyat teklifleri için en profesyonel onarım firması olarak bu sektörde müşterilerimize modern ve yeni çatıların imalatlarını, montaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Post a comment