Tuzla Dere Oluk Temizliği

Tuzla Dere Oluk Temizliği

Ani su baskınları ve su sızıntıları ile karşılaşmamak için 3 yılda bir olacak şekilde düzenli olarak konutlarınızın çatılarının temizliğini yaptırmanız gerekiyor. Aksi halde ani su baskınları ile uğraşmak zorunda kalabilir ve binanızın yaşam ömrünün kısalmasına neden olabilirsiniz.

Bizler; çatı tamiri ve temizliğinde lider firmalardan biri olarak; Tuzla Dere Oluk temizliği hizmeti veriyor ve binanızın yağmur, kar, dolu vb. tüm olumsuz hava şartlarından hiçbir şekilde etkilenmemesine olanak tanıyoruz. Şayet sizler de daha güvenlikli konutlarda yaşamak istiyorsanız; Tuzla Dere Oluk Temizliği hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Hizmet Kapsamımız

  • Çatılarda yer alan ve su izolasyonu sağlamak için kullanılan çatı dereleri; çatı kaplamasına inen suyun birikmesini önleyerek, suyu çatının uç kısmına transfer eden kanallara denir. Dereler; zamana bağlı olarak rüzgarın getirdiği toz birikintileri ile tıkanabileceği gibi yağmur ve kar sularının miktarının fazlalığına bağlı olarak, taşabilir ve bu durum su sızıntılarına sebebiyet verebilir.
  • Çatının uç kısmında yer alan ve görevi tıpkı çatı deresi gibi su izolasyonunu sağlamak olan oluklar da zamanla tıkanabilir ya da aşınabilir.
  • Bizler; Tuzla Dere Oluk Temizliği hizmeti veren çatı tamir ve bakım firması olarak, çatılarda bulunan dere ve olukları mükemmel bir şekilde temizliyor ve eksiksiz bir su izolasyonu sağlıyoruz.

Kaliteli bir çatı tamirat ve bakım hizmeti almak için bizlerden yardım alabilir; profesyonel ekibimize sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Post a comment