Şişli Çatı Dere Oluk Temizliği

Şişli Çatı Dere Oluk Temizliği

Eksik ve kapsamlı olmayan çatı temizliği yüzünden çatılarınızdan gelen su damlacıkları ile başınız dertteyse ya da düzenli olarak bina merdivenlerinizde ya da apartmanlarınızın tavanlarında su birikintileri ile karşılaşıyorsanız; tüm bunları engellemenin tek bir çözüm yolu var: ‘Kaliteli bir çatı temizliği’

Çatı temizliği; tıpkı çatı tamiri gibi korunaklı binalarda yaşamanın en önemli faktörleri arasında yer alıyor. Kapsamlı olmayan ve baştan savma bir çatı temizliği de binalarınızın korunaklı yapısını kaybetmesine ve su izolasyon sisteminde sıkıntıların baş göstermesine neden olabiliyor.

Bütün bu sıkıntıların ortaya çıkmasını engellemek de Şişli dere oluk temizliği hizmeti veren firmamıza düşüyor. Binalarınızın ömrünü de uzatmak adına üzerinize düşen görevi yapmak için bizlerden yardım alabilirsiniz.

Şişli Dere Oluk Temizliği Hizmet Kapsamı

  • Öncelikle şayet talep ederseniz; ücretsiz keşif yapıyor ve çatılarınızdaki dere ve olukların herhangi bir tamire ihtiyaç duyup duymadığını kontrol ediyoruz.
  • Şayet değiştirilmesi gereken dere ve oluk kanalları var ise onları değiştiriyor; sağlam dere ve olukları ise basınçlı su ile en ufak bir kalıntı ya da kir kalmayacak şekilde temizliyoruz.
  • Bütün bu esnada teknolojik aletler ve kaliteli temizlik malzemeleri kullanmayı ihmal etmiyoruz.
  • Çatı temizliğini tamamlarken, öncelikle binanızın ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyor ve uygun bir fiyat politikası izliyoruz.

Hemen siz de Şişli Dere Oluk Temizliği hizmeti veren firmamız ile iletişime geçerek; çatı temizliğine dair her konuda yardım alabilirsiniz.

Post a comment