Maltepe Dere Oluk Temizliği

Maltepe Dere Oluk Temizliği

Dere ve oluk temizliği; eksiksiz bir çatı temizliğinin olmazsa olmazları içerisinde yer alıyor. Periyodik olarak gerçekleştirilen dere oluk temizlikleri; bina, ev ya da villalarınızın su sızıntısı ile karşılaşmasını önlemenin yanı sıra binalarınızın ömrünü de uzatıyor.

Bu yüzden de Maltepe Dere Oluk temizliği hizmeti sunan çatı temizlik ve tamirat firması olarak; dere ve oluk temizliklerini en az 3 yılda bir yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

İzolasyon sorunları ile karşılaşmamak, yapılarınızın su almasının önüne geçmek, çatı temizliğinden maksimum verim almak için bizleri tercih edebilir; Maltepe dere oluk temizliği hizmeti alabilirsiniz.

Dere ve oluk temizliği

Çatı kaplamasına düşen yağmur ve kar birikintilerinin çatı uç kısmına iletilmesini sağlayan çatı derelerinin temizlenmesi; başarılı ve etkili bir çatı temizliğinin ön koşulları arasında yer alıyor.

Derelerin yanı sıra çatı ucuna iletilen suyun bina cephesi boyunca ilerlemesine aracılık eden çatı oluklarının da tıpkı dereler gibi itina ile temizlenmesi gerekiyor.

Bizler Maltepe dere oluk temizliği esnasında yüksek basınçlı su kullanıyor, kaliteli temizlik malzemelerimiz ile dere ve oluklarınızı kusursuz bir şekilde temizliyoruz. Böylelikle sizleri ekstra çatı tamirat ve bakım masraflarından da kurtarmış oluyoruz.

Sadece ev, villa vb. konutların çatılarını temizlemekle kalmıyor, her türlü özel ya da kamu kurum çatılarını da profesyonel bir şekilde temizliyoruz.

Eksiksiz, kaliteli ve verimli bir dere oluk temizliği için bizleri tercih edebilirsiniz.

Post a comment