Maltepe Çatı Bakımı

Maltepe Çatı Bakımı

Günümüz standartlarına göre bir hizmet kalitesi belirleyen Maltepe Çatı Bakımı, bir mekanın dış cephesini koruyan ve yalıtım görevi gören çatının işlevini tekrar kazanması için gerek görülen uygulamaları yapmaktadır.

İnsanların direktifleriyle birlikte görev kapsamını genişleten Maltepe Çatı Bakımı, çatının kirlenmiş, küflenmiş, dayanıksız hale gelmiş kısımlarını tekrar onararak eski haline getirir. Mevcut sorunlar için çözüm önerileri geliştiren bu firma, çatının herhangi bir yerinde gözlenen sızıntıları, sorunları gidermek için profesyonel bir girişim örneği sergileyerek olaylara daha objektif bir bakış açısıyla yaklaşır. Rutubet oluşturan çatı akmaları, sızıntıları ve çok çeşitli problemlerin üstesinden gelerek hasarlı çatıların onarımlarını gerçekleştiren firma, zamanla dayanıksız hale gelen kiremitlerin değişmesi için de telkinler de bulunur ve gerekli tedbirleri alarak bu kiremitlerin değişimi için uygun şartların oluşumuna zemin hazırlar. Bir yerleşim birimi olan mekânın kontrol edilmesi ve çatının bakımı son derece önem arz eden bir durumdur. Çatı kiremitlerinin hasarlı olması oldukça ciddi bir problemdir ve en kısa süreçte çözümle sonuçlandırılmadığı takdirde mekân içi ve dışı ciddi meblağlarda hasarlar ve yapım masrafları çıkarır. Maltepe Çatı Bakımı, çatının su sızıntısı ve çürüklerinin olduğunu tespit etmesi durumunda gerekli çalışmaları yaparak bu sorunları çözmek ve daha büyük sorunların oluşumunun önüne geçmek için çalışmalar yürütmektedir. Maltepe Çatı Bakımı, sızıntıların, rutubetlerin yol açtığı durumları bertaraf ederek gerekli çalışmaları organize eder. Çoğu zaman, çatının bir kısmı onarılırken kimi zamanda komple bir çalışma gerçekleştirerek tadilat işlemleri yapılır.

  • Kiremit değişimi
  • Sızıntı onarımı
  • Çatı temizleme
  • Malzeme/ürün değişikliği gibi durumları ele almaktadır.

Yenilenen her çatı bakımı ve onarımı müşterilerin istek ve gereksinimleri sonucu ele alınır ve müşterilerin talepleri her şeyin önünde tutularak, gereksinim gidermek için tüm koşullar uygun hale getirilir ve zemin hazırlanır. Çatı bakımı, restorasyonu sırasında estetik zevk ön planda tutularak, müşterinin konforu, rahatlığı unutulmamıştır. Özel ölçüler, kurallar, birimler kullanarak seçilen kiremitler ve renkleri, hammaddenin cinsine göre belirlenmektedir. Kiremit konusunda geniş ürün yelpazesine sahip olan Maltepe Çatı Bakımı, sadece işlevsel değil, göz zevkine hitap eden, daha modern bir çatı için gerekli olan çalışma ortamını yaratmaktadır. Ele alınan çalışmanın yapım- onarım işlemlerini gerçekleştirirken önceden belirlemiş olduğu fiyatlara göre tasarımlar yapmış ve sonrasında hiçbir sürpriz durumla karşı karşıya kalmamak için tüm tedbirleri almıştır.

Post a comment