Maltepe Apartman Çatı Tamiri

Ülkemizde büyük bir bölümünde çatı onarımları Ağustos, Eylül ya da Ekim aylarında büyük bir yoğun rağbet görüldüğü biliniyordu. Fakat küresel ısınmanın etkisi ile tatilin artışı ve Ramazan sebebininde ardından bu yıl yoğunluklar Ekim ve Kasım aylarına sıçramış olarak görülüyor.

Yağışların yok denecek kadar olması çatıları alarma geçirdi. Son dönemlerdeki yağışlar ve kış öncesinde sorunlar önceden haber vermesi bu alarmı kırmızı duruma geçirmeye yetti.

Bazı binaların aşırı ısınması ile milli ekonomiye zarar gelecek şekilde maliyetin artması, Maltepe apartman çatı tamiri için mahalle sakinlerini adeta harekete geçirdi. Isı yalıtımına uyulması, yalıtımdaki ekolojik denge, hava kirliliğinden en az şekilde etkilenme ve enerji tasarrufu gibi sağlıklı mekanların oluşması için sizlere en iyi kaliteli malzemeler ile beraber memnuniyetinizi taban değil tavan şekilde çatılarınızda iyileştirme sağlıyoruz.

Apartman Çatı Tadilatında Birincil Kalite Hizmet

Sistemi yıllardır sürdürdüğümüz ve Maltepe apartman çatı tamiri işlerinize çatı, dere, oluk, izolasyon hizmetlerimiz sürmektedir. Yapılan tadilat ve yalıtım işleri uzun ömürlü olup sizlerin sıcak ve soğuktan aşırı etkilenen ve şekil bozukluklarına neden olmayacak kalitede malzeme kullanıp çatılarınızı adeta ömür yüklüyoruz.

Ücretsiz keşif imkanı ile Maltepe apartmanlarına, çatı tamiratı için gelip sizlere en iyi kaliteyi profesyonel ve alanında uzman ekibimiz ile beraber en iyi hizmeti veriyoruz. Sizlere en hızlı ve güvenilir ustaların işçiliği ile cebinize ekonomik şekilde yansıtarak sizlere hizmet sunuyoruz. Çatıların tadilatını yapan ustaların gecikmesinden bıktınız mı? Artık tadilatlarınızı güvenebileceğiniz bir ustaya emanet edip, gözünüz kapalı en iyi hizmeti alabileceksiniz. Maltepe’de sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına 7 / 24 sizlerin iletişimine açık oluyoruz.

Post a comment