Kartal Dere Oluk Temizliği

Kartal Dere Oluk Temizliği

Çatılarınızın önemli parçaları içerisinde yer alan çatı ve olukların temizliğinin oluşabilecek her türlü su sızıntısı ve su basmasının önüne geçtiğini biliyor muydunuz?

Çatı tamiri ve bakımı; yağmur ve kar sularından binanızı korumak için tek başına yeterli olmayabilir. Bu yüzden de diğer tüm çatı temizliği işlemleri gibi dere ve olukların da kusursuz bir şekilde temizlenmesi gerekir.

Kartal Dere Oluk Temizliği hizmeti sunan firmamız; zor durumda kalmanıza neden olabilecek su baskınlarının önüne geçmek adına eksiksiz bir dere oluk temizliği hizmeti veriyor. Konusunda uzman ekibi ile çatı dere ve oluk temizliğini oldukça kısa bir süre içerisinde tamamlıyor. Böylelikle de sizi ekstra masraflar ile karşılaşmaktan kurtarıyor.

Neden Kartal Dere Temizliği ?

Çatılarda yer alan dereler; çatı yüzeyinde yağmur sonrasında biriken suyun çatı uç kısmına ulaşmasını sağlayan araçlardır. Yani dereler; yağmur, kar, dolu vb. tüm hava koşulları sonrasında oluşan suyun oluklara transfer edilmesini sağlayan araçlardır. Rüzgar sonucunda derelerde biriken toz ve kalıntılar da derelerin tıkanmasına neden olabilir.

Kartal dere oluk temizliği firmamız; kapsamlı bir dere temizliği ile bu tıkanıkları gideriyor, derelerin düzgün bir şekilde görevini yerine getirmesine yardımcı oluyor.

Kartal Oluk Temizliği

Çatı uç kısmına gelen suyun bina cephesi boyunca ilerlemesini sağlayan olukların da en az 3 yılda bir düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Su izolasyonunun başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için de temizlik işlemlerine gereken özen gösterilmelidir.

Kartal dere oluk temizliği firması olarak; tüm dere ve olukların temizliğinde kaliteli bir hizmet vereceğimizin sözünü veriyor; ayrıntılı bilgi için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşmanızı tavsiye ediyoruz.

Post a comment