Kartal Apartman Çatı Tamiri

Kartal Apartman Çatı Tamiri

Kartal apartman çatı tamiri işlemlerinde birincil kalite hizmet veriyoruz. Tadilatınızı yapmadan önce baca dipleri, baca sıvaları, su dereleri, iskeleti gibi bir çok çatı elemanlarını uzman bir ekip tarafından en ufak detaya kadar dikkatli şekilde inceletiyoruz. Çok fazla hasar alan, tadilat yapılsa bile verim olmayacak durumda olan onarmak yerine detayların doğruluğu ile yeni çatı yapılması daha olumlu olabilir.

Binayı yağış ya da diğer atmosfer etkilerinden yani sıcak, soğuk, rüzgar gibi etkilerden koruyarak, çatıların taşıyıcı kısım ve kaplamaları olmak üzere kısım olarak ayrılır. Çatı tamirinde taşıyıcı kısımlar eskiyen, yıpranan elemanlar ile yenilenerek değiştirilir. Taşıyıcı kısımlar eğimi, kaplama malzemelerinin cinsine ve ağırlığına bağlı olur.

Isı geçişinin yüzde 25 olmasına karşın, oranın ısıtma ve soğutma giderleri gereksiz arttırılıp biyolojik konfor olumsuz olarak etkilenir. Hem de ısıtma ve soğutmada atmosfer, fosil yakıtlarının yüzünden kirletilir.

Belgelerimizle Yasalara Uygun Çalışıyoruz

Onarımlarımlarda kullandığımız malzemeler CE ve TSE belgelidir. Harici kalitesiz ve belgesiz malzeme kullanmıyoruz. Bu sayede Kartal apartman çatı tamiri işlemlerinizi kaliteli ve huzur içinde yapmanızı sağlıyoruz. Apartman çatı tadilatlarınızı en kısa sürede çözmek ve sizlerin hizmetimizden daha çok yarar sağlamanız adına ücretsiz keşif yapıyoruz.

Uygulamalarda yapılmış olan izolasyon sistemlerini sizlere yüzeye iyi yapışmış ve iyi sağlanmış adresi sağlamakta olup, bu özelliği sizlere uygulamanın tamamlanmasında temel çatı izolasyonu ön plana çıkartarak metal, ahşap ya da beton gibi yüzeylere uygulama sağlıyoruz. Yapılar temas edilen tüm alanlarda suyun basabileceği en son seviyenin altında tutarak sizlere en iyi müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Kartal apartman çatı tadilatı işlerinde sizlere hiç beklemediğiniz bir süreç yaşatarak, en kısa sürede çatılarınızı adeta ilk zamanki haline döndürüyoruz.

Hizmet Bölgelerimiz

Atalar Su Tesisatçısı

Cevizli Su Tesisatçısı

Cumhuriyet Su Tesisatçısı

Çarşı Su Tesisatçısı

Çavuşoğlu Su Tesisatçısı

Esentepe Su Tesisatçısı

Gümüşpınar Su Tesisatçısı

Hürriyet Su Tesisatçısı

Karlıktepe Su Tesisatçısı

Kordonboyu Su Tesisatçısı

Orhantepe Su Tesisatçısı

Orta Su Tesisatçısı

Petroliş Su Tesisatçısı

Soğanlık Su Tesisatçısı

Topselvi Su Tesisatçısı

Uğurmumcu Su Tesisatçısı

Yakacık Su Tesisatçısı

Yalı Mahallesi Su Tesisatçısı

Yunus Mahallesi Su Tesisatçısı

Post a comment