Çatı Ustası Pendik

Çatı Ustası Pendik

Çatı temizlik, bakım ve tamirat hizmetinde İstanbul’un aranılan isimlerinden biri olmayı başaran firmamız; profesyonel çatı ustaları ile çatılarınızı tam da ihtiyacınız olduğu anda tamir etmeye devam ediyor. Çatı Ustası Pendik arayışlarınıza da anında yanıt vererek, Pendik’te yer alan tüm ev, ofis, yazlık villa vb. yapılarınızın çatılarına dair her sorunu anında tespit ediyor, çatılarınızın ihtiyaçlarını listeliyor ve sizlere sunuyor. Üstelik çatı ihtiyaçlarını tespit ederken de sizlerden tespit ücreti talep etmiyor.

Henüz binanızda sizi olumsuz hava koşullarından koruyacak bir çatınız yoksa ya da çatınızın ömrü dolduğu için yeni bir çatı yaptırmaya ihtiyaç duyuyorsanız, çatı aktarma hizmeti almak istiyorsanız Çatı Temizliği hizmeti veren firmamız ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Çatı Ustası Pendik hizmetimizle bizler; başta dere, oluk ya da gizli oluk temizliği olmak üzere ofis, ev, villa çatılarınızı eksiksiz olacak bir şekilde tamamen temizliyor ve bunu profesyonel çatı ustalarımızın yardımıyla gerçekleştiriyoruz.

Çatı Ustaları Pendik firması olarak; çatı tamirat işlemleri esnasında hasar tespitinde bulunuyor, çatılarda değişime tabi tutulması gereken parçaları yeni ve kaliteli parçalar ile değiştiriyor, değiştirilecek kadar eskimeyen parçaları ise sağlam olacak şekilde tamir ediyoruz.

Sadece tamir ve bakım hizmeti vermekle yetinmiyor; çatı kaplama ya da çatı yapımı hizmetimiz ile de yeni yapılarınızın çatılarını bizler inşa ediyoruz.

Hizmet Kapsamımız;

  • Dere, oluk ve gizli oluk gibi su yalıtım sistemlerinin temizliği
  • Çatı kaplama işlemi
  • Çatı yükseltme ya da çatı aktarma vb. işlemler
  • Hasar tespiti ve hasarlı parçanın değişimi
  • Isı ve su izolasyonuna dair tüm sorunların tespiti ve tamiri

Bütçenizi sarsmayacak, kaliteli bir çatı tamirat hizmeti almak için profesyonel bir Çatı ustası arıyorsanız; sitemizdeki telefon numaralarımızdan hemen bizi arayabilir, dilerseniz bizlere mail yoluyla da ulaşabilirsiniz.

Çatı Ustaları Pendik firması olarak, sizlere en kısa süre içerisinde dönüş gerçekleştirebilir, daha konforlu, ısı ve su yalıtım sorunu olmayan binalarda yaşamanızı sağlayabiliriz.

Uygun fiyatlarımızla tüm çatı tamiri ihtiyaçlarınıza anında çözüm bulabilir, dostane yaklaşımımız ve üstün hizmetimiz ile sizleri memnun edebiliriz.

Pendik’te Servis Bölgelerimiz

Pendik bölgesinde Bahçelievler Mahallesi, Şeyhli Mahallesi, Ballıca Mahallesi, Batı Mahallesi,  Çamlık Mahallesi, Çınardere Mahallesi, Doğu Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Yayalar Mahallesi, Emirli Mahallesi, Ertuğrul Gazi Mahallesi, Esenler Mahallesi, Esenyalı Mahallesi, Fatih Mahallesi, Ahmet Yesevi Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Göçbeyli Mahallesi, Güllü Bağlar Mahallesi, Güzelyalı Mahallesi, Harmandere Mahallesi, Kavakpınar Mahallesi, Kaynarca Mahallesi, Kurna Mahallesi, Kurtdoğmuş Mahallesi, Kurtköy Mahallesi, Orhangazi Mahallesi, Orta Mahallesi, Ramazanoğlu Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Sapan Bağları Mahallesi, Sülüntepe Mahallesi, Çamçeşme Mahallesi,  Velibaba Mahallesi, Yeni Mahalle Mahallesi, Yenişehir Mahallesi, Yeşilbağlar Mahallesi bölgelerinde; çatı ustalarımız ile servis sunmaktayız.

Post a comment