Çatı Ustası Maltepe

Çatı Ustası Maltepe

Çatı Ustası Maltepe bölgesi hizmetlerimiz tüm hızıyla devam etmektedir. Firmamız tecrübe sahibi ekibiyle tüm problemlerinizi yerinizde görüyor, size en kaliteli ve ekonomik önerileri sunuyor ve işlerinizi en hızlı şekilde çözüme ulaştırıyor.

Çatıların zamanla deforme olmasından dolayı çatılar kar, yağmur gibi doğa olaylarına karşı direncini kaybeder ve binayı bu etmenlerden koruyamaz hale gelirler. Bu olayı düzeltmek için yapılan tamir ve tadilatlara genel olarak çatı aktarma deriz. Çatı Ustası Maltepe‘de hizmet sunan firmamız her daim bir telefon uzağınızdadır. Siz değerli müşterilerimize günün her anında ve her saatinde hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

Bir çatı ustası çatıyı nasıl onarmalıdır?

Öncelikle çatıda bulunan kiremitler ve omuz mahyaları tamamen sökülmelidir. Sökülen kiremitler içinde hasar görenler yenileri ile değiştirilmeli ve kiremitler uygun şekilde üst üste konulmalıdır. Değiştirilmeye gerek duyulmayan kiremitler iyice elden geçililmeli varsa eksikleri giderilmelidir. Sökülen kiramitlerin altları güzelce temizlenmelidir. Yağmurdan birikmiş suların çıkarılması için gerekli dereler ve boruların oluştuğu malzemeler sökülüp pvc yağmur dereleri takılmalıdır. Duruma göre kullanılan malzemeler en ideal olacak şekilde değiştirilebilir farklı malzemeler kullanılabilinir. Temizlenen alanlara kiremit altı muşambaları sabitlenerek kiramit kırılmalarının önüne geçilmeli binaya olası sızıntılar engellenmelidir. Çıkarılan, onarımı yapılan ya da yenileri ile değiştirilen kiremitler tekrar monte edilerek çatı aktarma işlemi tamamlanır.

Maltepe Çatı Ustası Servis Bölgelerimiz

Altayçeşme, Altıntepe, Aydınevler, Bağlarbaşı, Başıbüyük, Büyükbakkalköy, Cevizli, Çınar Mahallesi, Esenkent Mahallesi, Feyzullah Mahallesi, Fındıklı, Girne Mahallesi, Gülensu Mahallesi, Gülsuyu, İdealtepe, Küçükyalı, Yalı Mahallesi, Zümrütevler bölgelerinde; çatı ustası servisimiz mevcuttur.

Post a comment