Çatı Ustası Kartal

Çatı Ustası Kartal

Çatı Ustası Kartal olarak her daim malzeme ve ekipmanlarımız kalitelidir. Gün içerisinde mobil ekiplerimiz İstanbul anadolu yakası ağırlılık, semt semt, mahalle mahalle gezmektedir. Müşterilerimizin sorunlarına çözümler üretip tavsiyelerde bulunmaktadır. Çatı Ustası olmak kolay bir iş değildir. Yükseklerde çalışabilmek her ustaya göre değildir ve aynı zamanda yükseklerde korkusuzca çatı onarımı yapabilmek, her ustanın harcı değildir. Firma veya bireysel olsun ustanız çatı konusunda güvenlik tedbirleri almalı. Şayet ustanız güvenlik tedbirleri almıyorsa, olası bir kaza durumunda yasal olarak yükümlülükleriniz olacaktır. Bu yüzden kimseye zarar vermemek için, ustanızın çalışma şeklini iyi inceliyor ve buna göre tedbirler alıyoruz.

Çatı Yalıtımını İhmal Etmeyin

Kartal bölgesinde, çatı ustalarının çatı yapılmasının en büyük amacı binanın yalıtımının sağlanması, dolayısıyla binanın ilk yapıldığı andaki kalitesini sürekli korumasıdır. Yağmur, rüzgar gibi doğa olayları çatılara zarar vermekte ve çatıların deforme olmasına neden olmakta çatılara zarar vermektedir. İzolasyonu iyi yapılmış, kaliteli malzemeler kullanılmış çatılar asli görevi olan binayı korumaya uzun süre devam ederler. Ancak çatı izolasyonu iyi yapılmamış ya da kaliteli malzeme kullanılmamış çatılarda, doğa olaylarıyla gelen zararların önlenmesi mümkün değildir. Kaliteli malzemelerin iyi yerleştirilmesi ise ayrı bir konudur. Sırf bu nedenle kaliteli malzeme kullanılsa bile binanız zarar görebilir, çatınızın ömrü uzun olmayabilir. İşte bu noktada “Çatı Servis” olarak en kaliteli ürünler ile uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz. Çatı izolasyonunun öneminin farkında olunmalı ve bu konuda profesyonelce çalışılmalıdır.

Kartal Çatı Ustası Mobil Servis Mahalleleri

Atalar, Cevizli, Çarşı Mahallesi, Çavuşoğlu Mahallesi, Esentepe, Gümüşpınar, Hürriyet Mahallesi, Karlıktepe Mahallesi, Kordonboyu Mahallesi, Orhantepe Mahallesi, Petroliş Mahallesi, Soğanlık, Topselvi, Uğurmumcu, Yakacık, Yalı Mahallesi, Yunus Mahallesi Kartal’ın tüm bu mahallelerinde faaliyet göstermeye devam ediyoruz.

Post a comment