Çatı Ustası Kadıköy

Çatı Ustası Kadıköy

Şayet Kadıköy’de yaşıyorsanız; Çatı Ustası Kadıköy arayışındaysanız, bizlerle iletişime geçerek, profesyonel ve deneyimli ustalarımızın kapsamlı bir şekilde tamir etmesini sağlayabilir, ısı ya da su izolasyonu vb. her türlü çatı tadilatında bizlerden yardım alabilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • Binanızın, müstakil evinizin ya da her türlü yapınızın henüz bir çatısı olmadığı için sürekli olarak yağmur basması ya da evin yeterince ısınmaması gibi sorunlarla karşılaşıyorsanız; Çatı Ustası Kadıköy sizler için sağlam ve konforlu çatılar inşa etmesini sağlayabilirsiniz.
  • Her yıl düzenli olarak gerçekleştirilmesi gereken ve önemli kısımlar içerisinde yer alan çatı dere ve oluk temizliği için de profesyonel ustalarımızla işbirliği içerisinde hareket edebilirsiniz.
  • Mevcut çatılarınızda ortaya çıkan hasarın tamir edilmesi, yenilenmesi için de bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
  • Çatı Ustaları Kadıköy personellerimiz sayesinde periyodik çatı temizliği hizmeti de alabilir; kısa süre içerisinde tamire ihtiyaç duymasının önüne geçerek, ömrünü mümkün olduğu kadar uzatabilirsiniz.

Çatı Ustası Kadıköy Hizmet Kapsamımız

  • Beton zeminlerin su ve ısı yalıtım işlemlerinin gerçekleştirilmesi
  • Kaliteli malzemeler ile çatı kaplama
  • Yağmur suyu ve tahliye oluklarının ayrıntılı bir şekilde temizlenmesi
  • İlgili hasar ve sorunlarının ücretsiz keşif yapılarak tespit edilmesi
  • Aktarma ya da çatı yükseltme hizmeti

Belirli bir süre sonra çatılarınızın kendiliğinden aşınmaya ve yıpranmaya başladığını biliyor muydunuz? Başta kar, dolu ve yağmur olmak üzere olumsuz hava koşulları, sert esen rüzgar vb. sebeplerden dolayı; bina zaman içerisinde hasara uğrayabilir. Bu durum apartman dairenizin tavanında su birikintileri ile karşılaşmanıza, ısı yalıtım problemleri yaşamanıza neden olabilir. Bu yüzden de periyodik olarak bakımının gerçekleştirilmesi, çatı dere ve oluklarının zamanında temizlenmesi, hasar gören parçalarının doğru bir şekilde tamir edilmesi gerekir.

İşini kısa içerisinde tamamlayan, her türlü çatı tamir, bakım ve temizliği konusunda profesyonel çatı ustası arıyor ve tüm bunları oldukça makul bir fiyata gerçekleştirmek istiyorsanız; hemen bizi arayabilirsiniz.

Post a comment