Üsküdar Çatı Tamiri

üsküdar çatı tamiri

Binanın yağış almaması ve diğer atmosfer etkilerinden korunması için gerekir. Çatı tamiri Üsküdar firmamız için taşıyıcı kısımlar ve kaplama 2 ayrı kısma ayrılır. Çatı tamiri işlemlerinde taşıyıcı sistemlerin ve kaplamaların ayrı ayrı değerlendirilerek elemanların yenisi ile değiştirilmesi gerektiği söylenir. Taşıyıcı kısım, malzemeye eğimi, kaplama cinsi ve ağırlığına bağlı olduğu bilinir. Eğer çatılarınızı tadilat yaptırmazsanız, daha fazla geçen sürede farklı zaman dilimlerinde daha fazla zarar görebilir ve cebiniz daha çok yanabilir.

Çatı Bakımının Tasarrufa Etkisi

Bina tavanındaki ısının geçişinde toplam olarak kayıp %25’tir. Oran ısıtma ve soğutma giderlerini eksiksiz olarak arttırdığı görülsede, biyolojik konforu olumsuz derecede etkilediği bilinir. Hem ısıtma hem soğutmayı dolaylı ya da dolaysız olarak kirletilen bu çağda binaların tavanları son derece önemli ve tamiri için gereken hassasiyet son derece haklıdır. Çatı sistemlerinden alınacak verim her zaman en üst seviyede olmalıdır.

Üsküdar Çatıcıları

Tadilat yapılmadan önce baca diplerinin, baca sıvaları, su dereleri gibi tüm materyaller firmamız çatı tamiri üsküdar tarafından en ufak detaylara kadar incelenir. Onarımında kullandığımız malzemelerin belgelerine dikkat ederek,  işlemlerde kullanılacak olan malzemeleri projelendirerek detaya döküyoruz. Ardından malzeme üreticilerin teknik klavuzları ile tavsiye edilen şekilde işe başlıyoruz.

Uygulama esnasında çalışan personel kişilerin, iş güvenliği hakkında koruyucu donanımları tam takım kullanılarak malzeme, yangın güvenliği en üst seviyede tutuluyor. Uygulamaların ardından iki tarafındada çok fazla memnun olacağı, yüzlerinizin güleceği şekilde çatı tamiratı ya da yenilemesini sizlere en iyi kalitede vererek gün sonunda rahat bir çatıya kavuşmanızı sağlıyoruz.

Üsküdar Hizmet Bölgelerimiz

Acıbadem Mahallesi, Ahmediye Mahallesi, Altunizade Mahallesi, Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Beylerbeyi Mahallesi, Bulgurlu Mahallesi, Burhaniye Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çengelköy Mahallesi, Ferah Mahallesi, Güzeltepe Mahallesi, İcadiye Mahallesi, Kandilli Mahallesi, Kısıklı Mahallesi, Kirazlıtepe Mahallesi, Kuleli Mahallesi, Kuzguncuk Mahallesi, Küçük Çamlıca Mahallesi, Küçüksu Mahallesi, Küplüce Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Mbayındır Sinan Mahallesi, Murat Reis Mahallesi, Salacak Mahallesi, Selamiali Mahallesi, Selimiye Mahallesi, Sultantepe Mahallesi, Ünalan Mahallesi, Validei Atik Mahallesi, Yavuztürk Mahallesi, Zeynep Kamil Mahallesi bölgelerinde; çatı tamiri hizmetleri vermekteyiz.

Post a comment