Beşiktaş Çatı Yapımı

Beşiktaş Çatı Yapımı

Çatı denildiğinde akla gelen ilk şey, üst elemandır. Bina yağış almaya başladığında rahatsız edici derecede atmosfer etkilerinden en az derecede etkilenilmesi gerektiği bilinilirken, çatılar taşıyıcı kısımlar ile beraber kaplamaları olarak 2 önemli kısımdan oluşan yapılardır. Çatılar tamir ister. Fakat çok eskiyen çatılar tekrardan çatı yapımı isteyebilir. Beşiktaş çatı yapımı işlemlerinizde sizlere ayrı ayrı kaplamalar, modeller sunarak bunları değerlendirerek çatı elemanlarının en yenisini taşıyıcı kısımdaki çatı eğimi ve kaplama cismi, aırlığıda düşünelerek çatı yapımlarınızı sürdürüyoruz. En kısa sürede bu işlemlerinizi gerçekleştirerek gelecekte oluşabilecek olan tüm zararlardan çatılarınızı koruyacak şekilde tasarlıyoruz. Ayrıca çatı yapımı cebinizede en az derecede etki yapacak şekilde oluşturarak sizlerin memnuniyetini kazanma çabasına giriyoruz.

Isı Yalıtımı İçin Çatı Önemlidir

Çatılardaki ısı geçişi uzmanların hesaplamasıyla beraber yüzde 25 olarak belirtiliyor. Bu oran ısıtma ile beraber soğutmanın giderlerinide hesaba kattığımızda arttırılarak devam ettiğini varsayarsak biyolojik konforun etkilendiği herkes tarafından bilinmektedir. Soğutma ve ısıtmanın dolaylı ve dolaysız kirletildiği fazla derecede etkilenen çatı yapılarında son derece önemli olduğu kanaatına varıyoruz. Çatı yapımı hakkında hassasiyet son derecede haklı olduğunuzu bilerek buna göre çatılardan verim alabilmeniz adına sizlere en kaliteli hizmetlerimizi sunuyoruz.

Beşiktaş bünyesinde baca diplerini, baca sıvalarını, su dereleri gibi üst yapı elemanlarının en az derece tamir alacak şekilde inşaa ederek tamirde de bu işlemlerin en kısa sürede tamir, temizlik işlemlerinin hemen yapılacağının garantisini sizlere sunmak isteriz. Dikkatli ve titiz çalışmalarımız ile beraber yapım, onarım işlemlerinde kullanılan malzemeleri projeler ile beraber detaylandırarak sizlere bunların bilgilendirmesini sunuyoruz. Uygulamaların esnasında personel ve kişilerin iş güvenliğini en üst düzeyde tutarak tüm alet ve yapımızı her tür olumsuz koşuldan etkilenmeyecek şekilde koruyoruz. Beşiktaş çatı yapımı işlemlerinizde güvenebilecek, saygın ve hoşgörülü firma ayağınıza geldi.

Post a comment