Ataşehir Çatı Dere Oluk Temizliği

Ataşehir Çatı Dere Oluk Temizliği

Çatılarda yer alan dere ve oluklar; su izolasyon sisteminin kusursuz bir şekilde işlemesini sağlayan en önemli su kanalları içerisinde yer alır. Böylelikle çatıya inen yağmur ve kar suları; önce dere kanalları aracılığıyla çatı uç kısmına transfer edilir, ardından da çatının uç kısmında yer alan oluk kanalları sayesinde bina cephesi boyunca ilerleyerek, bina ilk katına kadar iner.

Dere ve oluklar; su izolasyonunun birer parçası olduğu için periyodik olarak temizlenmeleri gerekir. Ortalama bir çatının ömrü 10 yıl gibi kısa bir süre olsa bile dere oluk temizliği ile bu süreyi olabildiği kadar uzatmak mümkündür.

Bizler, İstanbul’un sayılı dere oluk temizliği yapan firmalarından biri olarak Ataşehir dere oluk temizliği hizmeti de veriyor; ev, villa, kurum vb. tüm yapılarınızın çatılarının dere ve oluk temizliği ile eksiksiz bir şekilde ilgileniyoruz.

Ataşehir Dere Oluk Temizliği Nasıl Yapılır?

  • Öncelikle talepleriniz üzerine ücretsiz bir çatı keşfi yapılır ve hizmet almaya karar verirseniz, çatıda herhangi bir sızıntı varsa sızıntıya neden olan dere ve oluklar değiştirilir.
  • Dere ve oluklar, değişecek ya da tamir edilecek kadar eski değilse dere ve oluk temizliği aşamasına geçilir.
  • Tüm dere ve oluklar, birikinti ve kirlerin biriktiği noktalar teker teker tespit edildikten sonra yüksek basınçlı su ile temizlenir.
  • Gerekli olan kimyasalların yani temizlik malzemelerinin kaliteli olmasına özen gösterilir.

Çatı tamir, bakım ve temizlik hizmeti veren firmamızı hemen arayarak, Ataşehir dere oluk temizliği fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Post a comment