Çatıcılar

Binalarınızda oluşan çatı ihtiyaçlarınız için, internet üzerinde araştırma yapıyor ve çatıcılar anahtar kelimesini kullanarak bizim web sitemize ulaştıysanız, emin olun ki doğru adrestesiniz. Şirketimiz 20 senedir çatı sektörüne yaptığı işlerle damgasını vurarak, İstanbul bölgesini adeta tekeline almıştır. Arkada bıraktığımız 20 yıllık sürede en yakın rakibimize açık ara kalite farkı attığımız gün gibi ortadadır. Firmamız sektörde uzun yıllardır hizmet sunmakta, çok fazla firma ve birey ile çalışmış bulunmaktadır. Bu sayede çok fazla referans işimiz mevcuttur. Bunları web sitemizin referanslar sayfasında tüm fotoğraflarıyla belgeli olarak inceleyebilirsiniz. Referanslar sayfamızda bulunan sürüyle fotoğrafımız, yıllardır yaptığımız işlerin onda birini belki oluşturabiliyordur. Fotoğraflayamadığımız o kadar referans işimiz var ki, tamamını yayınlamış olsak herhalde web sitemize kocaman bir server almamız gerekirdi. Sektörde faaliyete başladığımız ilk günler uzun yıllar önce olduğundan ve o yıllarda teknolojik gelişmeler bu kadar iyi durumda olmadığından, zaten fotoğraf çekme imkanımız teknolojik olarak çok kısıtlıydı. Zira bizde çatıcılar firması olarak bir web sitemiz olmadığından (o yıllarda mümkün değildi) fotoğraf çekmeye referans işlerimizi belgelemeye ihtiyaç duymuyorduk. Ancak şimdilerde her yaptığımız işi, müşterimizin onayını alarak muhakkak fotoğraflıyor, gittiğimiz işlerimizde fotoğraf çekecek bir elemanımızı yanımızda bulunduruyoruz.  

Tecrübemizi ve Bilgimizi Sizinle Paylaşıyoruz

En iyi ustalarımız ile kurduğumuz ekip ile, sizlere en kaliteli ve en iyi hizmeti vermeye gayret ediyoruz. Usta ekibimizi sadece işe alım yoluyla değil de, kendi içerimizde yetiştirme usulu ustalarla da donatıyoruz. 10 kişilik usta ekibimizde dört ustamız yıllar önce yanımızda çalışmaya başlayarak, çıraklık seviyesinde alıp yetiştirdiğimiz, usta ünvanını ve gerekli belgeleri kazanması yolunda bütün yardımları yaptığımız vefalı çalışanlarımızdan oluşmaktadır. Gelecek nesiller için hali hazırda yetiştirmeye devam ettiğimiz 2 çırağımız da firmamıza katkı sağlayabilmek için canla başla çalışan dürüst ve çalışkan kişilerdir. Ekibimizi itina ile seçmeye gayret ediyoruz. Çünkü işimizde kaliteye önem veriyoruz ve biliyoruz ki, kaliteli ekip ve kalifiye çalışanlar bu işte profesyonelliğe giden en önemli adımlardan biridir. Tecrübemizi ve deneyimlerimizi sizinle ve çalışanlarımızla paylaşmaya devam ediyoruz. 

Rastgele Çatıcılar ile Değil, Köklü Firmalar ile Çalışın.

Her sektörde olduğu gibi bizim sektörümüzde de işini hakkıyla yapamayan ancak piyasadaki en ekonomik fiyatları sunan firmalar vardır. Bu firmaların web sitelerini gördüğünüzde etkilenebilir işlerinizi kuşku duymadan bu kişilere teslim edebilirsiniz. Fakat çatı işi bilgi ve ustalık gerektiren bir faaliyet olduğundan ötürü, herkes tarafından itina ile yapılamamaktadır. Bu sebeple yaptırdığınız yeni bir çatı, mevcut çatınızdaki bir tamirat ilk etapta güzel gibi görünebilir. İleriki zamanlarda kalitesiz malzeme kullanılarak yapıldığından ötürü, kolayca deforme olacağından size ikinci bir maliyet çıkararak, ekonomi yapayım derken daha pahalı ücretler ödemenize neden olabilir. Bundan dolayı firmanızı seçerken dikkatli olmanızda fayda vardır. 

İstanbul'un En Kalifiye Çatıcıları...

Net Çatı Servis, kurulduğu ilk günden itibaren kalite anlayışından dolayı, her zaman en iyi ustalar ile çalışmıştır. İstanbul'un en kalifiye çatıcıları bünyesinde bulunan Net Çatı, mobil servis araçları sayesinde Anadolu Yakasına hizmet taşımaktadır. İstanbul'da çatıcı ihtiyacınız var ise, firmamız ile görüşmeden karar vermemenizi tavsiye ederiz. Her zaman söylediğimiz gibi, yaptığımız kaliteli işler ve verdiğimiz garantiler; yapacağımız kaliteli işlerin teminatıdır. Bize telefonu numaramızdan ulaşabileceğiniz gibi, whatsapp uygulaması üzerinden de erişebilirsiniz.

Telefon: 0216 362 84 49

Web Site: http://catiservis.com.tr

Whatsapp: 0532 255 77 48


Paylaş