Çatı Tamiri İstanbul

Evinizde ya da işyerinizde binalarınızı olumsuz hava koşullarından korumak adına, binanızın en üstünde bulunan çatılar, zaman içerisinde yağmur, kar vb. doğa olaylarının olumsuz etkileri nedeniyle deforme olarak kullanılamaz hale gelecektir. Çatı tamiri İstanbul ilinin anadolu yakasında tüm ilçe ve semtlerine, avrupa yakasının bazı ilçe ve semtlerine Kozyatağı merkezimizden mobil servis araçlarımız ile servis götürdüğümüz en önemli faaliyetimizdir. Deneyim, profesyonellik, ultra hızlı destek, işinde uzman sertifikalı ve eğitimli ustalar, probleminize kısa vadeli değil, uzun vadeli kökten çözümler üretimi şirketimizin size sunacağı ayrıcalıklardan bazılarıdır. İstanbul sınırları içerisinde çatı ile alakalı her türlü tamir, tadilat ihtiyaçlarınız için firmamız hizmetinizdedir. Karar vermeden önce muhakkak referans işlerimizi incelemenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü senelerden beri var olduğumuz bu sektörde, şirket faaliyetlerimizi büyük bir titizlik ile yapıyor ve gelecek için büyük umutlar taşıyoruz. Geride bıraktığımız 20 yılımızda onlarca firma ve şahıs müşterimiz olmuş ve işlerimizden memnun kalmıştır. Rakiplerimiz arasında müşteri memnuniyetini en çok önemseyen firma olmak adına çıtayı hep en üst seviyelerde tutabilmek ve sektörde lider firma olarak kalabilmek adına, çalışmalarımızı işimize olan aşkımız sayesinde şevkle yapıyoruz.

İstanbul'da Çatı Tamiri Firması

İnternet, teknolojik gelişmelerin en kalifiye getirilerinden biridir. İnternet sayesinde birçok sektörde olduğu gibi bizim sektörde de çalışma şekli bir hayli değişmiştir. Eskiden dükkanda müşterilerimizi beklerken, internetin yaygınlaşmasıyla beraber, müşterilerimiz bize web sitemiz üzerinden hızlıca ulaşabiliyor, referans ve sertifikalarımızı inceleyebiliyor. Telefon numaramızdan bizi arayarak detaylı bilgiler alabiliyor. 

İnternetteki Her Web Sitesine Güvenmeyin!

Firma olarak uyarıyoruz. Gördüğünüz her web sitesine itibar etmeyin. İnternetin yaygınlaşmasıyla beraber, kötü niyetli kişilere de adeta gün doğdu. Kendilerini olmadıkları şekillerde müşterilerine sunan kötü niyetli kişiler her sektörde olduğu gibi bizim sektörümüzde de boy göstermeye başladı maalesef. Bir telefon numarası ve bir blog site ile, firması varmış gibi gösterip müşterilerimizi mağdur eden bu kötü niyetli kişiler azımsanamayacak kadar fazladır. Biz de firma olarak referans resimlerimizi bir çok web sitesinde görüyoruz. Sanki kendi yaptıkları işlermiş gibi, ustalarımızın resimlerini indirip web sitelerinde paylaşıyorlar. Bu nedenle şirket olarak önlem amaçlı tüm resimlerimize firma adımızı yazmak durumunda kaldık.

Net Çatı Gerçek Bir Çatı Tamiri İstanbul Firmasıdır.

Şirketimizin web sitesinde bulunan adresi ve telefonu doğrudur. Adresimizi ziyaret edebilir veya telefon numaramızı arayabilirsiniz. Tüm yasal yükümlülükleri biliyor ve firmamızda gerekli izinleri barındırıyoruz. Bu nedenle Çatı tamiri İstanbul arayışınız için bizi gönül rahatlığı ile tercih edebilir.Çatı alanında her türlü işiniz için bizden destek alabilirsiniz. 

0216 362 84 49 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak oluşturacağınız arıza kaydının akabinde, size en yakın servis aracımız adresinize yönlendirilecektir. Servis için ileri bir tarih seçti iseniz, vermiş olduğunuz tarih ve saatten 3-4 saat önce sizi arayarak hatırlatma işlemi yapacağız. Ustalarımız adresinize geldiğinde, kısa bir keşif işlemi yapacak ve talebinizi değerlendirip, probleminizi giderebilmek adına varsa önerilerini size sunacaktır. Uygulanacak işlemde karar kılınması halinde, kullanılacak malzemeler, yapılacak işlemler, işin tamamlanma süresi hakkında detaylı bilgi sunularak işe başlamak için onayınız beklenecektir. İşiniz tamamlanıp teslim edildikten sonra, memnuniyetinizi sorgulamak adına aralıklarla telefon ile size bilgi danışılacaktır. İşlerimizi bitirdikten sonra takibini muhakkak yapıyor, garantimizi her zaman veriyoruz. 

Siz de çatı alanında tüm ihtiyaçlarınız için hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.Paylaş