Çatı Oluk Fiyatları

Çatı tamiri sektörü, insanoğlu binalarda yaşamaya başladığı ilk günlerde, binalarının en üst bölümlerini olumsuz hava koşullarından korumak adına çatıyı icat ettiğinden beri varlık göstermektedir. Teknolojinin gelişimiyle, yıllar içerisinde şekillenip bugünkü halini almıştır. 

Şirketimiz Net Çatı Servis, sektörde iyi hizmet, mutlu müşteri politikasını uygulamaya başlayalı beri, 20 seneyi aşkın süre geçmiştir. Geçmişte bıraktığımız bu zaman zarfın içerisinde, bir çok acı tatlı tecrübe edinmiş bulunmaktayız. Edindiğimiz tüm tecrübelerimizi müşterilerimizin işlerini daha kaliteli bir hale getirmek adına, ustalarımız ile paylaşıyor onlara gerekli eğitimleri veriyoruz. 

Son 10 yılda sektörümüz dahil olmak üzere, tüm firmalar internetin getirilerinden etkilenmiş ve globalleşmiştir. Bu globalleşme sayesinde, bizim gibi sektörlerde tüm şehire yayılan bir servis ağı kurma imkanı oluşmuştur. Örneğin,çatı oluk fiyatları araştıran bir potansiyel müşterimiz, internet üzerinde konu ile alakalı araştırma yaparken bizim web sitemiz ulaşabiliyor. Referanslarımızla, müşteri yorumlarımızla, sertifikalarımızla tüm firma bilgilerimizi rahatça inceleyebiliyor. Fiyat politikalarımız hakkında bilgiler edinebiliyor. Bizimle kolayca iletişime geçebiliyor. Firma ikametimiz Kadıköy Kozyatağı mahallesindedir. Ancak internet sayesinde, Üsküdar'dan Kadıköy'e, Maltepe'den, Tuzla'ya hatta Beşiktaş'a kadar bir çok ilçeyi hizmet alanımıza eklemiş bulunuyoruz. İnternetin bu denli faydalı getirilerinin yanında zararlı halleri de yok değil tabi. Örneğin, birçokları kendinin olmadığı halde sahte resimler, sertifikaları web sitelerinde yayınlayarak müşteri edinme çabasına girebiliyor. Ancak temkinli olmanız halinde bu gibi firmaları ayırt etmeniz çok zor olmayacaktır. 

çatı oluk fiyatları


En Ekonomik Çatı Oluk Tamiri Fiyatları

İşimizi her zaman, uzun vadeli kullanabileceğiniz şekilde yapmaya gayret ediyoruz. Bu sebepten ötürü, kaliteli malzeme kullanımı olmazsa olmazımız oluyor. Kullanacağımız kaliteli çatı malzemelerini, yetkili mağazalardan en uygun fiyatlarla temin ederek, sizlere maliyetinin çok az üzerinde sunuyoruz.

Bazı çatı firmaları, sizlere daha ekonomik fiyatlar sunabilmek adına, kaliteli malzeme kulanımından ödün vererek, yan sanayi ürünlere yöneliyor. Ancak bu ürünler kısa vadede sorununuzu çözüyor gibi görünse de; uzun vadede aynı problemi tekrar tekrar nüksettireceğinden, toplam maliyet hesaplandığında çok daha pahalıya geliyor. Bu yüzden edindiğimiz en önemli tecrübe, kaliteli malzeme kullanımı ile uzun vadeli problem çözümü. 

Kalite takıntımızı firma prensibi haline getirerek, müşteri memnuniyetimizi en üst seviyede tutmayı başarıyoruz. En ekonomik çatı oluk fiyatları firmamızda olmasa bile; en kaliteli malzemelerle çatı oluk tamiri fiyatlarını bizde bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. 

Kaliteden ödün vermediğimiz gibi, kullanığımız kaliteli malzemelerin ve işçiliğimizin daima arkasındayız. Bundan dolayı, teslim ettiğimiz işlerimizi garantisini firma olarak sunuyor siz müşterilerimizi hiç bir zaman mağdur etmiyoruz. "Müşteri daima haklıdır" sözü bizim için alelade bir söz değil; aynı zamanda firmamıza benimsediğimiz en önemli prensibimizdir. Müşteri yorumlarımızı inceleyerek, bu konuyu ne kadar önemsediğimizi görebilirsiniz. 

Çalışma Şeklimiz ve Servis Talebi

Web sitemizden ulaşabileceğiniz telefon numaramızı aradığınızda, müşteri temsilcimiz veya ilk müsait ustamız çağrınız cevap verecektir. Gün içerisinde, şayet en aktif saatlere denk gelirseniz, müşteri temsilcilerimiz diğer müşterilerimizle görüşmekte olabileceğinden telefonumuz ilk müsait ustamızın cebine yönlenecektir. Ustalarımız size tüm bilgiler hakkında yardımcı olacak, dilerseniz adresinize gelmek üzere servis talep kaydınızı oluşturacaktır. 

Net Çatı Servis firmamız, 2 adet mobil servis aracı ile İstanbul Anadolu Yakasının tüm ilçelerine çok kısa sürelerde servis sağlama imkanına sahiptir. Servis talep kaydınız alındıktan çok kısa bir süre sonra en yakın ustamız, adresinizde sizi ziyaret ederek gerekli çalışmalara başlayacaktır. Müsait olmamanız durumunda dilediğiniz bir tarih ve saat için de servis talebinde bulunabilirsiniz. Ustalarımız adresinizde sizi ziyaret etmeden 1-2 saat önce muhakkak sizi arayarak hatırlatma yapacaktır.


Paylaş