Yorumlar (34)

 1. AYHAN NUHİSİ
  AYHAN NUHİSİ

  Apartmanımızın çatısındaki problemleri gidermek için yaptığımız araştırma sonuçları bizi ÇATI SERVİS Firmasına ulaştırdı. Sözleşmemizde belirtilmemesine karşın, işin yapılması sırasında ileride sorun çıkaracağını düşündükleri işleri de biz daha söylemeden ve ek bir bedel talep etmeden yapacak kadar ciddi ve güven veren bir Firma. Firma sahibi Zeki Bey söz verdiği zamanda işe başlayan ve zamanında işi bitiren, verdiği sözü tutan güvenilir bir kişi kendisine ve elemanlarına yaptıkları iş nedeniyle teşekkür ederiz.

 2. HİLAL KONAKLARI SİTE YÖNETİMİ
  HİLAL KONAKLARI SİTE YÖNETİMİ

  Sitemizin çatı bakım,temizlik dere oluk tamir işlerini ÇATI SERVİSİ firması na yaptırdık .Firma sahibi sayın ZEKİ beyden iyi servis aldık kendisine teşekkür ederiz.

 3. Esra Ceyhan
  Esra Ceyhan

  Çatımda ciddi sorunlar vardı.Hepimizin çok sevdiği Seyfi Dursunoğlu yani canımız Huysuz Virjinimizin tavsiyesiyle ÇATI SERVİS'den Zeki Çaylak beyefendiyi aradım.Gerçekten de Seyfi beyin dediği gibi işinin ehli bir profesyonel Zeki bey,kısacası işinin profesörü

 4. SALİH OKUMUŞ
  SALİH OKUMUŞ

  Mehmet tamer arkadasımın tavsiyesi uzerıne cagırdıgım catı servısını , sorunumuzu anlatmamızla cozum odaklı yaklasımları sayesınde kısı rahat gecırmemıze sebep oldular.işleınde uzman bırılerını arıyorsanız catı servısı tercıhınız olsun...

 5. SEZAİ BİRKAN
  SEZAİ BİRKAN

  Üsküdar çatı tamir ustası ararken çatı servis ekibi ile tanıştık bina çatı sorununu çözüme kavuşturduk yapmış oldukları dere izolasyon ve çatı tamiratı sorunu çözen çatı servis ekibine teşekkür ederiz.

 6. SUADIYE MUSTAFA BEY APARTMANI YÖNETIMI
  SUADIYE MUSTAFA BEY APARTMANI YÖNETIMI

  2 BLOK OLAN APARTMANIMIZIN CATI VE GARAJ IZOLASYON İŞLERİ İÇIN ÇATI SERVISİ ZEKI BEY VE EKİBİNDEN YARDIM ALDIK. TAAHÜT ETTİKLERI BÜTÜN İSLERI ZAMANINDA VE DÜZGUN BIR ŞEKILDE BIZLERE TESLİM ETTİLER . IŞLERINE GÖSTERDIKLERİ ÖZENDEN DOLAYI APARTMANCA SORUNUMUZ OLDUGUNDA ILK ARIYACAGIMIZ VE DANISACAĞIMIZ KISİ ZEKI BEYDİR.. ..TEŞEKKÜRLER..

 7. Mecıt Babat
  Mecıt Babat

  Acarkenttekı konutumun çatısını yaptıdım ve memnun kaldım.İşinin ehli ustalar.

 8. ibrahim eker
  ibrahim eker

  dubleks dairemizin terası sadece izolasyon maddesi ile izole edildiği için terastan alt kata devamlı su sızıyordu. Müteattit firama bir kaç kez kısmen kırdı 1 yıldan fazla uğraştı, sorunu tespit edemedi. Kesin çözümü Zeki ve Murat Usatalar sağladılar. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Yaptıkları işlerde kendileri de mükemmel insanlar.

 9. Hatice erdogan
  Hatice erdogan

  Terasimizi defalarca kırdırip yaptırma mizah rağmen akıntısı kesemedik sonunda Źeki beye ulaştık kardeşler ilk incelemede sorunu anladı ve disiplinli titiz çalışma sonucu sorun çözüldü hem üstün is ahlaklı , hem beyefendi kişilikleri ile tavsiye edilmeye değerler kendilerine sonsuz teşekkürler. ..

 10. ibrahim eker
  ibrahim eker

  terasimizin .şu izalasyonu mükemmel oldu. elinize sağlık zeki ve murat ustalar. 12.10.2016

 11. YASEMİN SAMANTIR
  YASEMİN SAMANTIR

  LEVENT TEKİ MAĞAZAMIZIN 3 YILDIR CATI OLUK TEMİZLİĞİNİ VE BAKIM HİZMETİNİ ALIYORUZ. ELLERİNİZE SAĞLIK. LUNİCA BAHÇE MOBİLYALARI

 12. Yusuf Ziya Koç
  Yusuf Ziya Koç

  Çatı servis güvenilir ve sağlam bir firma herkese tavsiye ederim. Yine çalişan ustaların eline sağlık teşekkür ederim.

 13. Onur Tavil
  Onur Tavil

  Çatı izolasyonu için başvurduğumuz Çatı Servis'ten çok memnun kaldık. İlginiz ve çözümleriniz için teşekkürler

 14. Fatih Dülek
  Fatih Dülek

  İsmini vermek istediğim bir firma apartmanımızın çatısındaki sorunları 2 aydır çözemedi, sürekli sorunlar tekrarladı paralarımız boşa gitti. Sonra sizi bulduk. Sağolasın gelen beyefendi sorunu aynı gün içinde çözdü, gerekli tadilatları yaptık. Şu anda bir sıkıntı gözükmüyor. Bilginiz, tecrübeniz işi çözdük. Teşekkür eder, başarılarınızın devamını ve hayırlı kazançlar dilerim.

 15. Kemal Tuncel
  Kemal Tuncel

  Tavsiye üzerine sizi bulduk ve ekibinizi çağırdık. Yaptığınız çalışmalarla her açıdan işinizde uzman olduğunuzu belli ediyorsunuz. Benimde herkese tavsiye edebiliceğim bir firmasınız artık.

 16. Fahri Değirmenci
  Fahri Değirmenci

  Gösterdiğiniz ilgi alakaya, sorunumuzu benimsemenize çok teşekkür ederiz. Umarım bu hep bu şekilde devam eder

 17. İrem Akbağ
  İrem Akbağ

  Çatımız bir ustanın elinden geçmesi gerekiyordu Zeki Bey sağ olsun çok yardımcı oldu. Yakınlarımada çatı servis firmasın tavsiye ettim.

 18. Faruk Açıkgöz
  Faruk Açıkgöz

  Deniz kenarında bir semtte oturuyorum çatı dere ve kiremitlerimiz sürekli kirleniyor.Bende bir çatı servisine başvurdum. sağ olsunlar her yıl eksiksiz bir şekilde temizliği yapıyorlar çok teşekkür ederim.

 19. Orhan Ergen
  Orhan Ergen

  Evim de akan çatı sorununa çözüm bulan çatı servisine ekip arkadaşlara teşekkür ederim.

 20. Salih Aydoğan
  Salih Aydoğan

  Cihangirde bulunan apartman çatısında meydana gelen su akıntısının giderilmesi için birçok çatı firmasına başvurdum fakat gelen ekipten memnun kalmadım. Son olarak internetten bulduğum ÇATI SERVİS ekibi sorunu analiz ederek profesyonelce bir iş çıkarmıştır. Yapmış oldukları işten dolayı memnuniyetimi tekrar bildirmiş olup iyi çalışmalar dilerim.

 21. Taniş 1 Apt. Yöneticiliği
  Taniş 1 Apt. Yöneticiliği

  Apartmanımızda oluşan çatı onarımlarına zamanında müdahale ederekngerekeni yapmaktadır.teşekkür ederiz.

 22. Kartal Yavuz Devlet Hastanesi
  Kartal Yavuz Devlet Hastanesi

  Hastane çatı deren oluk tamir ve temizliği çatı servis tarafından yapılmıştır.

 23. Bir Müşteri
  Bir Müşteri

  Tavsiye üzerine sizinle çalışma fırsatını oldu. 2 ayrı firma yaklaşık 1 ayda sorunumuzu çözemedi. Ama siz hallettiniz. Tekrar çok teşekkürler...

 24. Mehmet Tamer Yılmaz
  Mehmet Tamer Yılmaz

  Çatı servisine verdiğimiz işin eksiksiz problemsiz ve sağlam yaptıklarından dolayı kendilerine teşekkür ederiz.

 25. Bilge Soyak İlkokulu
  Bilge Soyak İlkokulu

  Spor salonu Çatı Gizli dere izalosyonu çalışmalarında gösterdiğiniz güzel çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ederiz.

 26. Ziçev Kurum Müdürü
  Ziçev Kurum Müdürü

  Öneri üzerine bu kurumu buldum.Yıllardır kangrene dönüşmüş kurumun çatısını saat gibi yaptı lar Binlerce teşekkürler.Çalışanları olgun tavırları,beğefendi tavırları da cabası.Emeğinize sağlık...

 27. Emine Gül
  Emine Gül

  Çatı Tamiri yapan çatı servis ekibinin elerine saglık

 28. Kozyatağı Karahük Apartmanı
  Kozyatağı Karahük Apartmanı

  Apartmanımızda çatıda kiremit oluk izolasyon problemi vardı çatı onarım firmaları içinden çantı servisini tercih ettik yapılan çalışmalarla çatı ustaları ve ekibine gösterdikleri emek ve ilgi için çok teşekkür ederim

 29. Seyfi Dursunoğlu
  Seyfi Dursunoğlu

  Evimin çatı değişimini komple yenileme işini çatıservis zeki çaylak a verdim...iyiki vermişim..muhteşem ustalığı,ekip olarak efendilikleri,çok titiz çalışmaları uzatmayım çok ama çok memnun kaldım...çok teşekkür ederim zeki ve murat usta....

 30. Huysuz Virjin
  Huysuz Virjin

  çatımı yenilemek için usta çağırdım..gelenlerin biri çatı profesörü diğeri çatı doçenti çıktı..elinize saglik Zeki ve Murat Usta

 31. Emintaş Konut Sitesi Yöneticiliği
  Emintaş Konut Sitesi Yöneticiliği

  Sitemiz çatı işleri için tavsiye üzerine çağırdığımız Çatı Servisi firmasından çok memnun kaldık artık devamlı çatı işlerimizi gözümüz kapalı onlarla çalışıyoruz. işlerini güzel yapan arkadaşlarmız son derece dürüst efendi saygılı kişilikleriyle herkese tavsiye ederiz.

 32. Köşem Apartman Yönetimi
  Köşem Apartman Yönetimi

  3 Seneden bu yana Zeki beyle çalışıyoruz,işini düzgün yapan bu zamanda zor bulunur emeğinden dolayı teşekkür ederiz.

 33. Aysun Önger
  Aysun Önger

  Çatı oluk tamiri için çatı servis firması ile çalıştık çok memun kaldık.

 34. ALİ KORKMAZ
  ALİ KORKMAZ

  Binamızın çatı bakım,temizlik dere oluk tamir işlerini ÇATI SERVİSİ firması na yaptırdık .Firma sahibi sayın ZEKİ beyden iyi servis aldık kendisine teşekkür ederiz.

Yorum Yazın